KIMBO kviečia dalyvauti Vilnius Coffee Festival 2019!

Vilnius Coffee Festival yra dedikuotas kaip ant mielių augančiai lietuviškai kavos kultūrai. 2018-ųjų pavasarį festivalis, išaugęs iš Kavos Kultūros Dienų ir Coffee Week rūbų, persikėlė į naują erdvę Naujamiestyje – menų fabriką LOFTAS.

Pirmas blynas iškepė tiesiog puikiai! Tad šiek tiek paaugusi organizatorių komanda pristato puikesnį, didesnį, naująjį Vilnius Coffee Festival, kuris įvyks jau vasario 8-10 dienomis.

Vilnius Coffee Festival – tai trys rinktinės kavos sklidinos dienos, per kurias pamatysite nacionalinius kavos ruošimo, piešimo pieno puta ir kavos ragavimo čempionatus, paragausite kavos žvaigždžių ruoštas kavas, susipažinsite su inovatyvia kavos ruošimo įranga, išgirsite virš 15 įdomių pranešimų apie kavą, žiūrėsite filmus apie kavą, susitiksite su žinomiausiais skrudintojais Roasters Village erdvėse, ragausit skanią kavą, gardėsius ir gėrimus Coffee + Food Market.

KIMBO šiuos metus dedikuoja neapolietiškui kavinukui Cuccuma. Tai yra vienas seniausių būdų paruošti itališką kavą. Barista iš Italijos pristatys autentiškus kavos ruošimo būdus, vasaros kavos kokteilius ir ne tik!

#kimbomalonumai #vcf2019